EVİNİZİN RAHATLIĞINDA

Amacımız siz değerli misafirlerimize evinizdeki rahatı sunmak. Antalya’nın merkezinde alışveriş merkezlerine yakın misafir memnuniyetini hedefleyen, kaliteli hizmetten ödün vermeyen harika bir otel.

MUHTEŞEM MANZARALAR

Otelimizin Akdeniz’e bakan harika manzarası karşısında kendinizden geçecek, tatilin keyfini çıkaracaksınız. Günün yorgunluğunu muhteşem Akdeniz manzarası karşısında kahvenizi yudumlarken atabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL

Kalitenin detaylarda saklı olduğunu biliyoruz.

DÜNYA MUTFAKLARI

Mutfağımızda geleneksel tatların yanında, dünya mutfaklarından öne çıkan tatlara mutfağımızda hayat verip sizin beğeninize sunuyoruz. Mutfağımızda yapılan yemekleri özenle hazırlıyoruz.

AİLE SICAKLIĞINDA

Otelimizde, Akdeniz’in mavi doğal ve eşsiz güzelliği karşısında rahatlayacak, kendinizi zinde hissedecek, motivasyon ve moral açısından enerjinizi yükselteceksiniz.

ANTALYA'NIN MERKEZİNDE

Otelin hemen ilerisinde Antalya’nın tüm güzellikleri, sizi bekliyor. Antalya’nın Kale içinde bulunan gizli cenneti Mermerli Plajına yürüyerek (5 dakika) ulaşabilir; bir tramvaya atlayıp gezintiye çıkabilirsiniz. Rahat ve harika bir otel için bizi tercih edebilirsiniz.